Barion Pixel
Ön itt jár: > Kezdőlap >

Karrier

Aktuális állásajánlataink:
Gyógyászati segédeszköz üzletkötőt, orvoslátogatót keresünk!
Kérjük, a tapasztalattal rendelkezők jelentkezését, az info@gyogymanko.hu vagy +36 70 394 2721 telefonszámon.

FŐBB FELADATOK:

  • Stabilan működő cég keres bővülő csapatába talpraesett, kitartó orvoslátogatókat, intelligens és hagyományos kötszerek, inkontinencia termékek ismertetésére.

AZ ÁLLÁSHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

  • Egészségügyi végzettség (előny, de nem kötelező)

  • Saját informatikai eszközök (számítógép és internetkapcsolat)

  • Szakmai tapasztalat

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Folyamatos szakmai fejlődés
  • Stabil háttér
  • Megegyezés szerinti bejelentett alapjövedelem + jutalék
  • Céges autó vagy útiköltség támogatás
  • Mobiltelefon

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest, Bács-Kiskun megye, Baranya megye, Békés megye, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Csongrád megye, Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Hajdú-Bihar megye, Heves megye, Komárom-Esztergom megye, Nógrád megye, Pest megye, Somogy megye, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye, Tolna megye